I i II miejsce na turnieju rocznika 2005/06 w Borzęcinie !!!

sobota, 14 grudzień 2013 20:41

Historyczne zwycięstwo!!! Drużyna Bemowska zajęła 1 miejsce, drużyna Ursynowska 2 miejsce. Przebieg turnieju w rozwinięciu...czytaj dalej

Ekipa WAP Ursynów błyskawicznie przeszła fazę grupową pokonując KS Ursus Warszawa 1:0, ulegając UKS Junakowi Warszawa 0:4, pokonując UKS GOSIR Stare Babice I 1:0 i pokonując MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2:0. W półfinale WAP Ursynów zmierzył się z KS Ursus Warszawa II i wygrał po dramatycznych karnych 2:1. Drużyna Bemowska miała więcej przygód w fazie grupowej. Zaczęła od remisu z Football Talents 1:1, uległa KS Ursusowi II 0:1, wygrała z GOSIR Stare Babice II 1:0 i pokonała drużynę UKS Tarczyn 2:0. W półfinale bemowiacy wygrali z faworytem - zespołem UKS Junak Warszawa 2:0. Finał był najpiękniejszym meczem turnieju. Padło w nim 7 bramek i nie brakło emocji do ostatnich sekund. WAP Ursynów wyszedł na pewne prowadzenie 2:0, ale WAP Bemowo jeszcze do przerwy doprowadził do remisu. Po przerwie Bemowo strzeliło trzecią bramkę, ale Ursynów szybko odpowiedział. W końcówce jednak Bemowo wyszło na 4:3 i obie nasze drużyny zajęły dwa najwyższe miejsca w całym turnieju. Dziękujemy rodzicom za pomoc i za doping. Dziękujemy także za transport na zawody. Trenujemy dalej, aby potwierdzać takie sukcesy jak najczęściej. WAP Ursynów wystąpił w składzie: Mateusz Giermek, Witek Pełka, Maciek Porębski, Łukasz Borkowski, Adrian Skrebutenas, Bartek Dmitruk, Ignacy Małachowski, Jasiek Wieczorek, Wiktor Kozłowski, Adrian Cydejko. WAP Bemowo: Seba Szymaniak, Kuba Borczyk, Oli Gwiazdowski, Łukasz Królak, Kacper Wojtyński, Mikołaj Włodek, Artur Bartosiak, Mati Łuczyński, Piotrek Jędrusik - bramkarz, Bartek Chylak, Piotr Michalski i Patryk Dudziński