Podsumowanie obozu letniego 19-28 lipca 2013

niedziela, 28 lipiec 2013 18:24

Podsumowanie obozu 19-28 lipca Kozienice Lato 2013

Za nami najlepiej zorganizowany przez nas obóz. Jesteśmy zadowoleni z każdego dnia, z każdego treningu. Udało się w pełni zrealizować program obozu. Treningi na boisku przeplatane były odnową biologiczną w Kozienickim jeziorku oraz porannym bieganiem. Zawodnicy przepracowali na obozie dwumiesięczny program treningowy. Udało się zagrać turniej na głównej płycie kozienickiego boiska. Wystawiliśmy 3 drużyny i jedna z nich zajęła w zawodach drugie miejsce. Jesteśmy rozpoznawalni i bardzo lubiani w Kozienicach. Rozegraliśmy także sparing z lokalną Energią, gdzie walczyliśmy jak równy z równym. Ogromne podziękowania dla piłkarzy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozu zimowego Kozienice 2014. A oto lista zawodników, którzy wzięli udział w zgrupowaniu:


  1. Krzysiek Borek – mistrz kiwki. Na boisku strasznie nie lubi podawać. Jeśli do swojej gry włączy podania, to będzie jednym z lepszych zawodników. Na pierwszy rzut oka cichy i spokojny, jednak to był tylko kamuflaż J
  2. Patryk Sala – sprytny wesołek. Dobry ziomek Seby - lubiany przez wszystkich piłkarz. Podczas jednego z meczów na turnieju strzelił bramkę życia. Uderzył z połowy boiska, z pierwszej piłki prosto w okno bramkarza i wszyscy nie wiedzieli co się dzieje. Amator pizzy i hip – hopu.
  3. Kuba „Legwan” Pietrzak – żartowniś, obozowy przystojniaczek, ulubieniec kelnerek. Piłkarsko duży systematyczny postęp. Na szczęście Jego żarty nie przekroczyły dobrego smaku J
  4. Stasiek Skrzypek – najspokojniejszy uczestnik naszego obozu. Piłkarsko bardzo dobra postawa. Prywatnie koleżeński i uczynny, na boisku potrafi dać w kość przeciwnikowi.
  5. Piotrek Figura – bez Niego tej wyjazd byłby inny. Pan 100 pytań znowu rozbawiał nas do łez. Piotrka nie da się nie lubić – amator herbaty z cytrynką i waty cukrowej. Chętnie przyjmował innych piłkarzy w swoim pokoju. Piotrek jak zawsze miał lekkie problemy z bieganiem, ale z dnia na dzień przychodził na metę coraz szybciej.
  6. Karol Perzyński – zachowanie Karola prawie wzorowe – prawie, bo zdarzyło się mu czasem uszczypnąć Piotrka czy Tomeczka. Według kadry zasługiwał na 1 miejsce wśród bramkarzy w rozgrywanym przez nas turnieju na głównej płycie w Kozienicach.
  7. Tomek Płucienniczak – zachowanie bez zastrzeżeń. W pamięci pozostanie na długo jedna jego akcja w meczu treningowym – kiedy to przeszedł bez problemu dwóch naszych najlepszych zawodników i zaliczył przepiękną asystę do kolegi z drużyny.
  8. Michał Zakowicz – obozowy bezdomny. Przez 9 nocy Michał nie mógł zdecydować się w którym pokoju najlepiej będzie mu spać. Przebiegł z materacem w ręku więcej niż na porannych treningach biegowych. Obozowy chodziarz o niezliczonych kontuzjach. Jeśli jednak jest już na boisku, to daje radę. Mistrz FIFA 13.
  9. Mateusz Żółkowski – stary, doświadczony obozowicz z klasą. Wie na co może sobie pozwolić. Boiskowo bez zastrzeżeń, jednak ciężko było dostać się do Jego pokoju, gdzie pakował lekki nieład artystyczny.
  10. Sebastian Małczyński – obozowy chorowitek. W połowie obozu musiał odpuścić treningi, wypoczął i strzelił przepiękną bramkę z przewrotki w sparingu z Energią Kozienice. Fan pizzy, lubiany przez wszystkich. Zaakceptowany nawet przez grupę „trzymającą władzę”.

11. Maciek Dzik – na obozie nie przyznawał się do brata J Lubiany przez wszystkich, dobry piłkarsko, szybki i twardy. Pokój utrzymał w zaskakującym porządku.
12. Mateusz Dzik – zachowanie wzorowe, wiecznie uśmiechnięty. Amator skoków do wody i wszelkich zabaw na plaży. Mistrz zakopywania w piasku – jeśli nie widać Dzika Juniora na plaży tzn. że pewnie leży gdzieś zakopany i wystaje mu tylko głowa. Najmłodszy z uczestników wyprawy, ale spokojnie można było z nim przegrać akcję na boisku.
13. Adam „Murzyn” Muchowski – amator lenistwa, kombinator, specjalista od Wi – Fi, jeśli jednak nie ma kontuzji i jest gotowy do gry, to na boisku zawsze można liczyć na jego wysoki poziom. Zawzięty, nie odstawiający nogi zawodnik, który nie znosi przegrywać i jeśli trzeba to wygra mecz w pojedynkę.
14. Michał Machulak – dobry ziomek Staśka Z. – piłkarsko coraz lepszy. Poznał wszystkie atrakcje obozowe. Pograł w bilard, w ping ponga, popływał, pobiegał, załapał się na watę cukrową i darmowe jogurty.
15. Daniel Morel – jeden z największych na obozie. Silny i zdecydowany. Jeśli już trafi w piłkę, to leci ona z zawrotną prędkością. Etatowy obrońca. Potrafi zjeść sporo J
16. Marek Bińkowski – spokojny i miły zawodnik. Pomocny dla młodszych. Bardzo silny fizycznie o silnym strzale. Zachowanie wzorowe. Dobrze porozumiewał się z Legwanem.
17. Mateusz Ćwiek – brak zastrzeżeń. Dawał sobie radę zarówno na boisku jak i w kontaktach z grupą. Dojrzały i spokojny zawodnik.
18. Stasiek Zieliński – piłkarsko cały czas zwiększa swoje umiejętności. Chce być piłkarzem i smutno było mu kiedy obóz dobiegał do końca. Podobnie jak Dzik Junior fan wszelakich zabaw w jeziorku – chętnie zakopywał kolegów w piachu.
19. Janek Kielak – na pierwszy rzut oka miły i grzeczny chłopiec i rzeczywiście tak było. Jednak na boisku staję się wariatem nie odstawiającym nogi i nie ważne czy to kolega z drużyny czy rywal z innego klubu – Janek gra zawsze na 100%

20. Mateusz Prusik – brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Brawo Mateusz za każdy dzień na naszym obozie. Piłkarsko jeden z lepszych, ciągle podnosi swoje umiejętności. Lubiany przez wszystkich.

21. Adam Piotrowski – zachowanie wzorowe. Często pomagał nosić sprzęt treningowy. Złapał dobry kontakt z całą grupą. Piłkarsko dobrze rokujący.

22. Michał Kukla – do końca wytrzymał w grupie biegaczy. Na boisku zawzięty i zdecydowany. Zachowanie bez zastrzeżeń.

23. Radek Klatt – piłkarsko bardzo dobrze i to tyle jeśli chodzi o pozytywy J Nieobliczalny w dowcipach. W każdej sytuacji potrafi się odnaleźć i zamienić ją w śmieszną scenkę. Zasypia zawsze ostatni i ma problemy ze wstawaniem. Fan małych rowerków i damskich szpilek J Zadajmy sobie pytanie czy jest miejsce dla Radka na naszym kolejnym obozie?? Jasne, że tak J

24. Adam Zwierz – zawsze wesoły i pełen pomysłów. Raz wchodzi w konflikt z grupą, a po chwili jest najlepszym kolegą wszystkich. Piłkarsko dobry zarówno w bramce jak i w polu.

25. Michał Lisek – obozowy przywódca. Segregował dość skrupulatnie zawodników z którymi trzymał sztamę. Bardzo szybki i dobry piłkarsko. Nie można mieć większych zastrzeżeń do Jego zachowania. Okazało się, że jest fanem Zbyszka Wodeckiego J

26. Krystian Matusiak – silny, wytrzymały i twardy. Te określenia pasują do Górala. Jeden z najlepszych w testach. Do końca wytrzymał w grupie biegaczy. Jeden z wielkiej trójki – Góral, Lisek i Klatt